• 03133802310
  • اصفهان-شهرک صنعتی محمود آباد-خیابان 16

سنگ گرانیت سبز جنگلی

سنگ گرانیت سبز جنگلی

 معرفی سنگ گرانیت سبز جنگلی

سنگ گرانیت سبز جنگلی ، یکی از مقاوم ترین سنگهای گرانیت موجود در ایران می باشد. میزان جذب آب سنگ گرانیت نزدیک به صفر می باشد. گرانیت سبز جنگلی ساب پذیری خوبی دارد و کاربرد های گوناگونی در صنعت ساختمان سازی دارد.گرانیت جنگلی دارای تم سبز تیره مایل که رگه های زرد و لیمویی در آن پراکنده می باشد.گرانیت جنگلی دارای جذب آب بسیار پائین و مقاومت فشاری بالا است.

از موارد مصرف گرانیت سبز جنگلی نمای ساختمان، سنگفرش فضاهای تجاری و اداری، سرویس های بهداشتی و سنگ اوپن آشپزخانه می باشد.گرانیت جنگلی را می توان در کلیه فضاهای داخلی و خارجی ساختمان استفاده نمود. از ویژگیهای گرانیت جنگلی میتوان به استحکام بسیار بالا و جذب آب بسیار پایین آن اشاره کرد. و به همین سبب بسیاری از پروژه های تجاری، اداری، صنعتی و مسکونی از این سنگ گرانیت برای سنگفرش و نمای بیرونی و داخلی استفاده مینمایند.

کاربرد سنگ گرانیت سبز جنگلی

کاربرد این سنگ در کلیه قسمتهای داخلی و بیرونی ساختمان است. این سنگ در برابر سرما، گرما، ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده از آن در سنگفرش و نمای داخلی و بیرونی ساختمان میباشد.

سنگفرش فضای داخلی ساختمان
سنگفرش فضای خارجی ساختمان
سنگفرش محوطه و پیاده رو ها
سنگفرش سوله های صنعتی، بهداشتی و غذایی
نمای بیرونی و اصلی
بدنه راه پله و سنگ پله

 

معدن سنگ گرانیت سبز جنگلی

معدن سنگ گرانیت سبز جنگلی در استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند واقع شده است. در این شهر چندین معدن در حال استخراج این سنگ می باشند

که موجب  بوجود آمدن صورتهای مختلفی از آن شده است که در بالا بیان شد

 

ویژگی های سنگ گرانیت سبز جنگلی

از جمله مهمترین ویژگیهای سنگ های گرانیت که در این سنگ بیشتر به چشم می آید استحکام و مقاومت بالای گرانیت سبز جنگلی می باشد.

  • جذب آب ناچیز تقریبا صفر
  • ساب پذیری بالا
  • مقاومت فشاری بالا
  • تخلخل بسیار کم
  • مقاومت سایشی بالا
  • تراکم بالا

.

 

قیمت گرانیت سبز جنگلی

قیمت سنگ گرانیت جنگلی به عوامل زیر بستگی دارد:

نوع معدن به لحاظ کیفیت و رنگ در قیمت سنگ تاثیر دارد.
سنگ پاک و بدون غده قیمت بالاتری دارد.
ضخامت سنگ تاثیر مستقیم بر روی قیمت آن دارد.
هر چه قدر ابعاد سنگ بزرگتر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت.
کیفیت فرآوری سنگ از نظر ساب، برش بر روی قیمت سنگ تاثیر خواهد گذاشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .


سنگ گرانیت سبز جنگلی

 کاربرد سنگ گرانیت سبز جنگلی

 سنگ ، سنگ گرانیت ، گرانیت ، مزایای سنگ گرانیت ، کاربرد سنگ گرانیت ، فروش سنگ گرانیت ، خرید سنگ گرانیت ، سنگ گرانیت نهبندان ، سنگ گرانیت خرمدره ، سنگ گرانیت آستان خرمدره ، سنگ گرانیت تکاب ، سنگ گرانیت نطنز ، سنگ گرانیت نطنز محمدی ، سنگ گرانیت سبز جنگلی ، سنگ گرانیت تایباد ، سنگ گرانیت نهبندان عتبات ، سنگ گل پنبه ای ، سنگ گرانیت سفید تکاب ، معادن سنگ گرانیت ، مراقبت از سنگ گرانیت 

 
آخرین مقالات